Nixyland

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum prijateljstva, dobre zabave, download, muzika, fotografija, youtube, i jos mnogo toga.


4 posters

    Zanimljivi tekstovi

    nixy
    nixy


    Broj poruka : 312
    Godina : 31
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 18.07.2008

    Zanimljivi tekstovi Empty Zanimljivi tekstovi

    Počalji od nixy Sre Jul 23, 2008 1:55 pm

    Par definicija nepoznatih reči
    Ljubav - Reč od pet slova, dva samoglasnika, tri suglasnika i dva idiota.
    Programer - To je onaj koji ti reši problem koji nisi ni znao da imaš, i to na način koji ne razumeš.
    Glavobolja - Kontraceptivno sredstvo najčešće korišćeno od strane žene 90-ih.
    Statističar - onaj koji je dobar sa brojevima, ali poseduje dovoljno jaku ličnost da ne bude inženjer.
    Fudbal - To je ono za šta se uda svaka žena, ni ne znajući.
    Inflacija - Morati živeti plaćajući cene sledeće godine platom iz prethodne.
    Jezik - Seksualni organ koji neki degenerici koriste za govor.
    Monogam - Ograničeni poligam.
    Veza - Proces trošenja ogromnih količina novca, vremena i energije s ciljem boljeg upoznavanja nekog ko vam se trenutno ne sviđa naročito, a u budućnosti će vam se verovatno sviđati još manje, a sve radi seksa.
    Laka žena - Termin koji se upotrebljava za opisivanje žene s moralnim vrednostima muškarca.
    Prijatelj(ica) - Osoba suprotnog spola s nekom očitom fizičkom manom zbog koje je seks s tom osobom nezanimljiv, što naravno čini tu osobu pogodnom za razgovor i zajedničko opijanje.
    Nimfomanka - Termin koji muškarci koriste kako bi opisali ženu koja želi seks češće od njih.
    Trezan - Stanje u kome se nemoguće zaljubiti.
    Ljubav na prvi pogled - Upoznavanje dvoje jako napaljenih ljudi koji nisu naročito izbirljivi.
    Timski rad - Mogućnost da se krivica prebaci na druge.
    Arhitekta - Kaže se za tipa koji nije bio dovoljno muško da bi bio inženjer, ni dovoljno peder da bi bio dizajner.
    Bankar - To je tip koji ti pozajmi svoj kišobran kada je sunčan dan i tražti ti ga nazad kad počne kiša.
    Intelektualac - Individua koja ima kapacitet da razmišlja duže od dva sata o nečemu što nije seks.
    Psiholog - To je onaj koji gleda sve ostale kada neka zgodna žena ude u prostoriju.
    Konsultant - To je onaj koji ti skine sat sa ruke, kaže ti koliko je sati i to ti naplati.
    Diplomata - To je onaj koji ti kaže da ideš do đavola na takav način da jedva čekaš da počne putovanje.
    Ekonomista - To je stručnjak koji će znati sutra zašto se ono što je predvideo juče nije dogodilo danas.
    Nestrpljivost - Čekati užurbano.
    Hardware - Deo kompjutera koji prima udarce kada se zakoči software.
    Kvantni fizičar - To je slep čovek u mračnoj sobi, koji traži crnu mačku koja nije tamo.
    Izvidjač - skaut - Decak obučen kao kreten kome zapoveda kreten obučen kao dečak.
    Profesor - Osoba koja priča u tuđem snu.
    Nastavnica - Žena bez iluzija koja je nekad mislila da voli decu.
    Metal King
    Metal King


    Broj poruka : 69
    Datum upisa : 24.07.2008

    Zanimljivi tekstovi Empty Re: Zanimljivi tekstovi

    Počalji od Metal King Čet Jul 24, 2008 3:36 pm

    Evo jedne price...............................

    Iznenadjenjeeeee.....


    Jednog dana upoznala sam jednog divnog gospodina I zaljubila se. Kada je postalo jasno da ćemo se uzeti, odlučila sam da prestanem da jedem pasulj.

    Nekoliko meseci kasnije, na moj rođendan, pokvario mi se auto dok sam se vračala kući s posla. S obzirom da sam živela na selu, pozvala sam muža i rekla mu da ću da kasnim, jer sam morala da odpešaćim kući. Idući tako, uz put sam naišla na jednu malu krčmu iz koje se širio miris pasulja i ja jednostavno nisam mogla da odolim. Pošto sam imala pred sobom da prepešačim dosta, pretpostavila sam da ću se putem osloboditi svih nuspojava dok ne stignem kući. Ušla sam u krčmu i za čas posla sam ''sredila'' tri porcije pasulja. Kada sam nastavila da pešačim, potrudila sam se da oslobodim sav gas.

    Kada sam stigla, moj muž je bio radostan što me vidi i veselo je rekao:

    ''Draga, imam iznenađenje za večeru!''

    Zatim mi je stavio povez preko očiju i odveo me do stolice za stolom za večeravanje. Sela sam, i baš kad je hteo da mi skine povez, zazvonio je telefon. Naterao me je da mu obećam da neću da diram povez dok se ne vrati, i otišao da se javi.

    Pasulj koji sam pojela je još uvek radio i pritisak je postao nepodnošljiv, tako da sam iskoristila priliku dok se moj muž ne vrati, nagla se na jednu stranu i htela da pustim tihog prleta. Ne samo da je bio glasan, nego je i smrdeo kao kada kamion s đubrivom, prolazeći pored pilane, pregazi tvora. Uzela sam salvetu s krila i žustro oduvala smrad. Zatim sam se nagla na drugu stranu i odvalila još tri. Smrad je bio gori od kuvanja kupusa. Načulivši uši na telefonski razgovor u susednoj sobi, nastavila sam ovako da nižem optisane narednih nekoliko minuta. Zadovoljstvo je bilo neopisivo.

    Kada je pozdravljanje preko telefona označilo kraj moje slobode, učinila sam još nekoliko brzih kružnih pokreta salvetom da razduvam sve, vratila salvetu na krilo i uz osećaj zadovoljstva i olakšanja, spustila ruke na krilo.

    Lice mi je sigurno odavalo najneviniji moguć izraz kada se moj muž vratio i izvinuo što se tako dugo zadržao. Pitao me jesam li virila a ja sam ga uverila da nisam. U tom trenutku, skinuo mi je povez i dvanaest gostiju koji su sedeli za stolom u glas je uzviknulo:

    ''Sretan rođendan!!!'' Pala sam u nesvest.
    nixy
    nixy


    Broj poruka : 312
    Godina : 31
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 18.07.2008

    Zanimljivi tekstovi Empty Re: Zanimljivi tekstovi

    Počalji od nixy Pet Jul 25, 2008 11:05 am

    Smešno i tagično!!!
    PhOeNiX_ChIlD
    PhOeNiX_ChIlD


    Broj poruka : 40
    Godina : 30
    Lokacija : Somewhere in my dreams...=)
    Datum upisa : 24.07.2008

    Zanimljivi tekstovi Empty Re: Zanimljivi tekstovi

    Počalji od PhOeNiX_ChIlD Pet Avg 01, 2008 4:43 pm

    hehe
    nixy
    nixy


    Broj poruka : 312
    Godina : 31
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 18.07.2008

    Zanimljivi tekstovi Empty Re: Zanimljivi tekstovi

    Počalji od nixy Ned Avg 03, 2008 11:25 pm

    Ima jos neko?
    IdealnoLosa
    IdealnoLosa


    Broj poruka : 21
    Godina : 29
    Lokacija : Zrenjanin
    Datum upisa : 06.08.2008

    Zanimljivi tekstovi Empty Re: Zanimljivi tekstovi

    Počalji od IdealnoLosa Sre Avg 06, 2008 11:32 pm

    kako sam se otkinula na ovu priču!!!!!!!!!!!!
    IdealnoLosa
    IdealnoLosa


    Broj poruka : 21
    Godina : 29
    Lokacija : Zrenjanin
    Datum upisa : 06.08.2008

    Zanimljivi tekstovi Empty Re: Zanimljivi tekstovi

    Počalji od IdealnoLosa Sre Avg 06, 2008 11:33 pm

    Od smeha,naravno!
    nixy
    nixy


    Broj poruka : 312
    Godina : 31
    Lokacija : Beograd
    Datum upisa : 18.07.2008

    Zanimljivi tekstovi Empty Re: Zanimljivi tekstovi

    Počalji od nixy Sre Avg 06, 2008 11:49 pm

    I treba!

    Sponsored content


    Zanimljivi tekstovi Empty Re: Zanimljivi tekstovi

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 19, 2024 9:19 am